HAKKIMIZDA

MEKA HAVACILIK

Şirketimiz

Meka Havacılık 2011 yılında havacılık sanayi sektöründe hizmet etmek için kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yönetim, üretim ve kys ile bölgede lider firmamızda oluşturulan GELİŞİM AKADEMESİ ile çalışanlarımızın gelişimine destek olmak için eğitimler düzenlemekteyiz.

Dünyanın Lider Havacılık ve Sanayi
Kuruluşu

10YILLARIN DENEYİMİ

DEĞERLERİMİZ

İlkeli ve güvenilir olarak ilerlemenin; gelişimin merkezi olduğuna inanıyoruz. 

MİSYONUMUZ

Bizimle çalışan iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın hayatında gelişim, değişim ve farkındalık için öncülük etmek en büyük hayalimiz.

VİZYONUMUZ

En ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bütünleştirerek, havacılık ve uzay sanayi sektörüne hizmet sunmak ve paydaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

 • 0

  Metre Kare Alan

 • 0

  CNC Tezgahı

 • 0+

  Tamamlanan Proje

 • 0+

  Saat Tamamlanan Eğitim

9.7

Customer Rating

Bir Sebebin Var

Müşteri Beklentilerini Tümüyle Karşılamak İçin

Hataları oluşmadan önleyip gerekli tedbirleri almak ve oluşan hataları düzelterek tekrarlanmamasını sağlamak, Kalite Yönetim sistemini benimsemek, uygulamak ve sürekli geliştirmek. Personelimize planlı eğitim programları düzenleyip, çalışanlarımızın istenilen tüm bilgi donanımlarına sahip olmalarını sağlamak ve firmamıza olan bireysel katkılarını maksimum seviyeye getirmek. Müşteri şikayetlerini ve isteklerini sürekli olarak takip ederek müşteri menuniyetini arttırmak, Kalite Politikamız Olarak Belirlenmiştir.