İNSAN KAYNAKLARI

HAVACILIK SANAYİ

Şirketimiz

Meka havacılık 2011 yılında, 3000 m2 kapalı alanda güçlü kadrosu ve 40 dan fazla talaşlı imalat tezgahı ile otomotiv, demir yolu araçları ve hidroelektrik santrallerine hizmet vermekte olan Yepar Makina bünyesine katılmış ve havacılık sektörüne yedek parça imalatı yapmaya başlamıştır

Dünyanın Lider Havacılık ve Sanayi
Kuruluşu

10YILLARIN DENEYİMİ

İNSAN KAYNAKLARI

İş başvurlarınızı info@mekahavacilik.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Lütfen başvurularınızı bir Word Dökümanı yada Acrobat Reader dosyası (PDF) olarak eke ekleyiniz. Not: Vesikalık Fotoğrafı olmayan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

İK Politikamız

Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme;

Firmamızın seçme yerleştirme süreci, personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere fırsat eşitliği ilkesiyle yürütülür. İnternet sitemizden direk başvurular, internet ve gazete ilanları, kariyer günleri, danışman firmalar vb. bir çok özgeçmiş temin etme alternatifi vardır. Başvurular, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik testleri gibi bilimsel ve modern seçme metodlarından yararlanılarak değerlendirilir.

MEKA Ailesinin Bir Parçası Olmak

Tecrübenin önemli olduğunu bilmenin yanında; isteklilik, heyecan ve enerji bizim ekibe dahil olmanın olmazsa olmazımızdır. Bu koşullarla birlikte, takım ruhunu taşıyan, sadece bilen değil bildiklerini yanındakiyle paylaşabilecek erdeme sahip olan, işini önceliklerinin arasına alabilen, ayrıca yaptığı işten keyif alan biriyseniz başvuru yapmak için tıklayınız.

svgMEKA'yı Tanıyın
svg

9.7

İNSANA SAYGI

yeniliğe açık, öğrenmeyi seven

iNSAN KAYNAKLARI GALERİ